بلیط هواپیما

نکاتی قبل از خرید بلیط هواپیما | تیکت یاب
نکاتی قبل از خرید بلیط هواپیما

نکاتی قبل از خرید بلیط هواپیما

آسان بودن پرواز با هواپیما و زود به مقصد رسیدن باعث شده که خیلی از مسافران برای راحتی حال خود از هواپیما استفاده کنند. خرید بلیط هواپیما همچون سایر خرید ها نیاز به داشتن تجربه و یا اطلاعات کافی میباشد چرا که قیمت بلیط هواپیما جز اقلام ارزان محسوب نمی شود لذا داشتن اطلاعات کافی در  زمینه خرید بلیط هواپیما به ما کمک می کند تا بلیط هواپیما مناسب  چه از نوع بلیط چارتر چه از نوع سیتمی بدست اوریم .

چگونه و از کجا بلیط هوایپما تهیه کنیم ؟

متداول ترین روش  خرید بلیط هواپیما مراجعه به آژانس‌های هواپیمایی و یا ایرلاین‌ها می باشد اما با توجه به شرایط خیابان ها و ترافیک سنگین موجود در شهرها این کار خیلی زمان گیر و خسته کننده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی سایت‌های بسیاری خرید بلیط هواپیما را به صورت اینترنتی فراهم کرده اند که به راحتی می‌توانید زمان و نوع بلیط و قیمت بلیط هواپیما و همچنین مشخص کردن تاریخ سفر و مقصد، در عرض کمتر از چند دقیقه تمام پروازها را مشاهده و مقایسه کنید و بهترین و مناسب ترین بلیط هواپیما را انتخاب کنید.

نکته قابل توجه این است که حتما از اعتبار  سایتی که می‌خواهید خرید کنید،مطلع  باشید تا خدایی نکرده دچار مشکل نشوید و اگر به خطا و مشکلی برخوردید بتوانید به راحتی با پشتیبان ها ارتباط برقرار کنید و مطمئن باشید که در اسرع وقت مشکل شما را برطرف می‌کنند.

تیکت یاب سیستمی کامل و جامع برای خرید بلیط هواپیما ، بلیط چارتر ، رزرو هتل، تور مسافرتی و بیمه مسافرتی   فراهم کرده است که البته دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری (coa)  با اطمینان خاطر بلیط هواپیما داخلی و خارجی، تور و یا رزرو هتل خارجی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تنها با چند کلیک خریداری کنید و به کارهای روزمره دیگر خود رسیدگی کنید.

روز خرید بلیط هواپیما یا زمان پرواز، کدامیک در قیمت بلیط موثر هستند؟

طبق آنالیزهای سایت CheapAir  قیمت بلیط هواپیما در آخر هفته گرانتر از سایر روزهاست و در سه شنبه ها معمولا می‌توانید بلیط هواپیما ارزان تری  نسبت به سایر روزها خریداری کنید.

گرانترین نرخ بلیط هواپیما 

معمولا در تعطیلات نرخ بلیت هواپیما افزایش می‌یابد و اوج افزایش نرخ بلیت هواپیما همواره با تقاضای مسافران رابطه مستقیم داشته و دارد، به طور کلی در ایام عید نوروز، تعطیلات ژانویه و تابستان قیمت بلیت  هواپیما افزایش می‌یابد.

چه زمانی بلیط ارزانتر است

بلیط هواپیما معمولا در ایام 15 فرودین تا 30 خرداد به پایین‌ترین نرخ خود می‌رسد و در این ایام شانس بیشتری برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت دارید