آشنایی با محبوب ترین هتل های کیش

یکی از مهمترین نقاط توریست پذیر بین مسافران ایرانی و خارجی جزیره کیش می باشد که از نظر مناظر طبیعی بی نظیر است و در تمام طول سال گردشگر به خود راه می دهد. وجود هتل های لوکس و زیبا در این جزیره سبب شده تا مسافران دیگر دغدغه اقامتگاه خود را نداشته باشند.

در این مقاله شما عزیزان را با تعدادی از بهترین هتل های جزیره کیش آشنا می کنیم.

هتل داریوش کیش :
این هتل پنج ستاره برای اقامت تابستانی شما عزیزان مناسب است . همچنین قیمت رزرو اتاق در این هتل نسبت به امکانات آن بسیار مناسب می باشد. با اقامت در این هتل می توانید از غذاهای فرنگی ، دریایی و محلی کیش نیز استفاده کنید و از امکانات تفریحی آن شامل باغ پرندگان،  پارک دلفین ها و آکواریوم ها لذت ببرید.

هتل شایگان کیش :
این هتل پنج ستاره و زیبا دارای امکاناتی از قبیل استخر سرپوشیده با درجه آب کنترل شده، جکوزی، سنای بخار، سنای خشک ، سالن همایش های بسیار زیبا ، کلوپ ورزشی، بدن سازی، بوفه، ماساژ، ناجی و مربی،  حوضچه آب سرد و استخر کودکان و ... می باشد. این هتل برای کسانی که به خرید علاقه دارند و میخواهند در روزهایی که در جزیره به سر میبرند به بازارهای آن نیز از جمله بازار پانیذ رفته و خرید کنند ، مناسب است زیرا فاصله آن با این بازار تقریبا پنج دقیقه است. هتل شایگان به آب های خلیج فارس مشرف است.

هتل ترنج کیش :
اگر دنبال تجربه جدید برای اقامت در یک هتل زیبا هستید ، به شما هتل پنج ستاره ترنج کیش را پیشنهاد میکنیم.  این هتل پنج ستاره دارای 100 سوئیت زیبا است که بر روی آب قرار دارند و به وسیله اسکله چوبی به هم متصل شده اند و به شکل بوته جقه در آمده اند . نکته جالب این هتل این است که کف این اتاق ها شیشه ای است و مهمانان می توانند از کف اتاقشان دریا را مشاهده کنند.