شرکت هواپیمایی اطلس جت

شرکت هواییمایی اطلس جت در سال 2001 در  ترکیه تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت هوایی در استانبول ترکیه مستقر است.

شرکت هوایی اطلس جت یک شرکت هوایی نوپاست و از قدمت آن چیزی نگذشته است . این شرکت به 17 نقطه پرواز دارد. همچنین این شرکت هواپیمایی در ناوگان خود دارای 27 هواپیما جهت خدمت رسانی به مسافران عزیز می باشد.

این شرکت هواپیمایی در سال 2015 نام خود را از اطلس جت به اطلس گلوبال تغییر داد.

اطلس جت به دلیل قیمت مناسب نسبت به خدماتی که در اختیار مسافران قرار میدهد در ایران  طرفداران زیادی دارد و شهرت پیدا کرده است و از تهران و تبریز میتوان به دیگر مقاصد این شرکت هواپیمایی سفر کرد. مقصدهای هواپیمای اطلس جت از ایران شهرهای استانبول ، ازمیر ، آنتالیا و بدروم است.

مهمانداران هواپیمایی اطلس جت ترکیه  یکی از آموزش دیده ترین مهمانداران بین شرکتهای هواپیمایی می باشند و  همچون شرکت هواپیمایی قطر از ملیت های مختلف هستند و توانایی صحبت با زبان های مختلف را دارند.

برتری های شرکت هواپیمایی اطلس جت:

ویژگی برتر هواپیمایی اطلس جت این است که این هواپیمایی کلاسی تحت عنوان اکونومی پلاس را به جای کلاس پروازی اکونومی جایگزین کرده است و خدمت‌رسانی با قیمت مناسب را  پیش گرفته است . این کلاس پروازی، فقط و فقط منحصر به اطلس جت است و در هیچ خط هوایی دیگری وجود ندارد. کلاس هواپیمایی اکونومی پلاس، خدمات ویژه تری را به نسبت کلاس هواپیمایی اکونومی در سایر خطوط هوایی دارد ولی با همان قیمت کلاس اکونومی در دیگر خطوط هوایی این خدمات را ارائه می دهد.
داشتن سرویس اتوبوس رایگان برای مسافرین خود و رساندن آن ها به فرودگاه قبل از پرواز
وضعیت حمل بار در اطلس جت:

در پروازهای هواپیمایی اطلس جت ، میزان بار مجاز برای هر فرد 30 کیلوگرم است. در کلاس پروازی بیزینس کلاس تا 40 کیلوگرم هم مجاز به حمل بار هستید.

 اگر قصد سفر به یکی از مقصدهای اطلس جت را دارید در قسمت سفرهای خارجی سامانه تیکت یاب بلیط خود را رزرو کنید تا با خیالی آسوده سفری دلنشین را تجربه کنید.