نشست مدیران روابط عمومی شرکت های هواپیمایی با رئیس سازمان هواپیمایی کشوری

علی عابدزاده ، رئيس سازمان هواپيمايي كشوري گفت: در حال حاضر عامل بازدارنده ای برای توسعه حمل و نقل هوايي وجود ندارد. ایشان در نشستی که با مديران روابط عمومي شركت هاي هواپيمايي ، مدير روابط عمومي سازمان ، مدیر فرودگاه بين المللي امام خميني(ره) و فرودگاه مهرآباد داشتند ، پیرامون استفاده از تمامی ظرفیت ها در اطلاع رسانی به مردم ، تاکید کردند.

 عابد زاده بیان داشت :ساختار سازمان هواپیمایی بسیار پیچیده است زیرا هم باید قوانین داخل کشور را رعایت کند و هم ملزم به رعایت قوانین خارج از مرزها است. ایشان تاکید کردند: در چند سال اخیر توانستیم با قانع کردن دولت و مجلس ،چرخه هوایی کشور را به خودش متکی کنیم و بار مسئولیت را از دوش دولت برداریم که خوشبختانه این امر سبب توسعه صنعت حمل و نقل و زیر ساخت های این صنعت شد. 

رضا جعفرزاده ، مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري در پایان جلسه نکاتی را ارائه کرد و گفت :   شناخت مجموعه و ارتباط نزديك با تصميم گيران و مديران عالي رتبه و همچنین قدرت تصمیم گیری و  روابط عمومي بالا در جهت تعقيب اهداف تعيين كننده است. ایشان همچنين استفاده از مهارتهاي ارتباطي و كلامي با مردم را سبب همكاري آن ها در رفع مشكلات احتمالی دانست.