نرخ بلیط هواپیما کیش تهران و بالعکس با هدف رونق گردشگری کاهش یافت

روز چهارشنبه محمد تقی جدیدی ، مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ایر اعلام کرد : به منظور بهبود صنعت توریسم و همچنین بنا به درخواست مدیریت جدید منطقه آزاد کیش ، نرخ بلیط هواپیما تهران - کیش و کیش تهران کاهش یافته است.

ایشان احساس امیدواری کردند این امر سبب توسعه اقتصادی منطقه آزاد کیش نیز گردد. به  گفته مدیر عامل کیش ایر نرخ مصوب بلیط رفت و برگشت تهران – کیش را 451 هزار تومان می باشد که تقریبا 80 هزار تومان کمتر از قیمت قبلی است. ایشان افزودند : این کاهش قیمت بلیط هواپیما تاثیری در کیفیت خدمات ارائه شده توسط کیش ایر ندارد و در صدد آن هستیم تا نواقص گذشته جبران و پذیرایی از مسافران بهتر از قبل انجام گیرد . 

 ایشان اضافه کرد: به منظور پشتیبانی از مدیرت عامل جزیره و بهبود حمل و نقل و افزایش مسافر تا هفته آینده 40 درصد از سهمیه چارتر کننده ها  نیز کاهش خواهد یافت.

آقای جدیدی به کیشوندان عزیز این خبر خوش را دادند که  قیمت بلیط هواپیما مسیر تهران- کیش برای آن ها با ضریب خاصی به 418 تومان کاهش پیدا کرده است. ساکنان جزیره کیش با ارائه کارت کیشوندی خود در یکی از دفاتر هواپیمایی تهران یا کیش میتوانند از این مزیت استفاده کنند.

به گفته کاپیتان جدیدی قیمت جدید در ایام شلوغ تغییر نخواهد کرد و تا عید نوروز ثابت می ماند.

 محمد تقی جدیدی تصریح کرد اگر آژانس هواپیمایی تخلف کند و بلیط هواپیما به قیمت بیشتر از قیمت مصوب به فروش برساند با آنها برخورد و با دادن کارت زرد و قرمز، همکاری خود با این آژانس ها را قطع خواهیم کرد.