جزییات نرخ ویژه بلیت هواپیما در اربعین

اعلام جزییات قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین :

وحید منایی معاون کالاهای سرمایه ای سازمان حمایت،  از جزئیات قیمت بلیط هواپیما در اربعین خبر دارد و اعلام کرد: طبق مصوبه سازمان حمایت، سقف قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین حداکثر5/1میلیون تومان خواهد بود. این در حالی است که قیمت تعیین شده فقط برای تاریخ    13 تا 22 آبان می باشد که از طریق شرکتهای هواپیمایی و یا نمایندگان رسمی این شرکتها عرضه می شود.

ایشان اظهار داشتند: جهت جلوگیری از سوءاستفاده افراد متخلف و همچنین آسودگی مسافرین محترم تصمیماتی اتخاذ و به سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانهای سراسر کشور اعلام گردیده است.

منایی ادامه داد : طبق توافقنامه ، حداکثر نرخ مسیر تهران - نجف (بغداد) به صورت  رفت و برگشت برابر با یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد. همچنین قیمت بلیط مشهد- نجف(بغداد) به صورت رفت و برگشت،  برای تمامی بلیط ها اعم از بلیط چارتر و بلیط سیستمی برابر با یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان میباشد.

 ایشان اعلام کرد :اگر شرکت هواپیمایی با قیمتی کمتر از نرخ های تعیین شده بلیط هواپیما صادر کند مورد تشویق و تقدیر قرار میگیرد . همچنین ایشان سامانه 124 را جهت رسیدگی به شکایات مردم از دفاتر متخلف هواپیمایی معرفی کرد.

معاون کالاهای سرمایه ای سازمان حمایت، وحید منایی از راه اندازی سامانه تایید اعتبار و درستی بلیط هواپیما نیز خبر داد تا مسافرین گرامی دغدغه صحت بلیط هواپیمای خود را نداشته باشند.