لوفتهانزا

ایرلاین لوفتهانزا که پردرآمدترین ایرلاین جهان است، در میان شرکت‌های هواپیمایی اروپایی بزرگ‌ترین ناوگان هواپیماهای غول‌آسا و پهن‌پیکرِ ایرباس و بویینگ را در قاره‌ی اروپا در اختیار دارد.

 لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین پروازها به چهارگوشه دنیا میباشد. صرف نظر از اینکه برای یک سفر کوتاه و یا برای یک سفر ماجراجویانه ی طولانی تر برنامه ریزی میکنید، لوفت هانزا ارائه دهنده با کیفیت ترین سرویس ها با بهترین قیمت هاست.

هرجا که میخواهید بروید و هرچه که میخواهید ببینید، لوفت هانزا شما را به آنجا خواهد برد

شرکت هواپیمایی لوفتهانزا با در اختیار داشتن 268 فروند هواپیمای ایرباس و بویینگ، در نقش رهبر بازار سفر و هوانوردی، سالانه میلیون‌ها مسافر را در مسیرهای پروازی مختلف و به 220 مقصد در سراسر دنیا جابه‌جا می‌کند.  لوفتهانزا دارای 14 فروند ایرباس A380 و 19 فروند بویینگ B747-800 می باشد.

جوایز هواپیمایی لوفتهانزا تا کنون به این قرار است:

 در سال 2010 رتبه‌ی اول دو رده‌ی «بهترین سرویس کلاس تجاری در مسیرهای آلمانی و اروپایی» و «بهترین وب‌سایت برای مسافران کلاس بیزینس را کسب کرد و در سال 2011 بهترین خط هوایی بین قاره‌ایِ دارای خدمات متمایز شناخته شد.

ویژگی های کلاس های پروازی  لوفتهانزا:

صندلی‌های کلاس اکونومی این هواپیمایی عرض حدود 77 سانتی‌متر دارند. هر مسافر یک مانیتور در اختیار دارد و می‌تواند از امکانات صوتی و تصویری استفاده کند. در پروازهایی که زمان کمتری می‌برند، یک وعده غذا و نوشیدنی رایگان، و اگر پرواز طولانی‌تر باشد، علاوه بر غذای اصلی و نوشیدنی، یک میان‌وعده نیز در طول پرواز سرو می‌شود.

میزان بار مجاز کلاس اکونومی در داخل کابین یک کیف با حداکثر وزن ۸ کیلوگرم و میزان بار مجاز در تحویل به بخش بار 1 چمدان تا وزن 23 کیلوگرم است.

کلاس پرمیوم اکونومی کلاس پروازی دیگری است که از سال ۲۰۱۴ در هواپیماهای لوفت‌هانزا تعریف شده است. فضای مسافر در پرمیوم اکونومی لوفت‌هانزا نسبت به صندلی‌های اکونومی بیشتر است. همچنین امکانات بیشتری در اختیار مسافر قرار می‌گیرد و میزان بار مجاز همراه مسافر نیز فرق می‌کند.

میزان بار مجاز داخل کابین کلاس پرمیوم اکونومی در هواپیمایی لوفتهانزا  یک کیف دستی تا وزن 8 کیلوگرم و میزان بار مجاز برای تحویل به بخش بار 2 چمدان، هرکدام تا وزن 23 کیلوگرم است.

صندلی‌های کلاس تجاری در لوفت‌هانزا هنگام خواب بین 150 تا 180 درجه و به طول دو متر باز می‌شوند و مجهز به امکانات صوتی و تصویری و شارژ لپ‌تاپ هستند. گیت چک گذرنامه‌ی این مسافران با مسافران عادی فرق می‌کند. همچنین جدا از مسافران کلاس اکونومی به هواپیما وارد و از آن خارج می‌شوند. میزان بار مجاز داخل کابین 2 کیف دستی تا وزن 8 کیلوگرم، و میزان بار مجاز برای تحویل به بخش بار، 2 چمدان تا وزن 32 کیلوگرم است.

و در نهایت، بخش فرست‌کلاس لوفت‌هانزا در طبقه‌ی دوم ایرباس‌های 380 و بویینگ 747 مانند یک هتل 5ستاره است. صندلی‌ این کلاس کاملا به یک تخت‌خواب با طول 2متر تبدیل می‌شود و پورت‌های شارژ لپ‌تاپ و تلفن همراه در آن‌ها تعبیه شده است. امکان استفاده از اینترنت یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این کلاس است. مسافر می‌تواند در طول پرواز با طیف گسترده‌ای از فایل‌های صوتی و تصویری سرگرم شود و منوی رنگارنگی در اختیارش است تا در هر لحظه‌ی دلخواه غذا و نوشیدنی دلخواهش را سفراش دهد. گیت چک گذرنامه‌ی مسافران فرست کلاس و ورود و خروج‌شان نیز با مسافران کلاس‌های دیگر فرق می‌کند. میزان بار مجاز داخل کابین دو کیف دستی هر کدام تا وزن 8 کیلوگرم، و میزان بار مجاز در تحویل به بخش بار، 3 چمدان هر کدام تا وزن 32 کیلوگرم است